Kancelaria CRK i Partnerzy w Bydgoszczy.

Rok założenia 2002 Bydgoszcz, nieprzerwanie jedna z największych kancelarii prawniczych w regionie kujawsko-pomorskim ("Ogólnopolski ranking kancelarii prawniczych” dziennika „Rzeczpospolita” nieprzerwanie w latach 2005-2017).

Skład dużego zespołu prawników stanowią: trzej partnerzy-założyciele z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, pięć radczyń prawnych i aplikanci radcowscy (więcej o zespole kancelarii w zakładkach „Prawnicy” i „Licencje zawodowe”). Do stałych współpracowników Kancelarii należą między innymi: notariusz, doradca podatkowy, biegły rewident, tłumacze przysięgli języka angielskiego i niemieckiego oraz rzeczoznawcy majątkowi i techniczni. Specjalności (preferencje) zawodowe prawników Kancelarii obejmują między innymi: * dochodzenie (windykacji) należności i odszkodowań w kraju i za granicą * prawo gospodarcze i handlowe (prawo spółek) * prawo pracy * ubezpieczenia majątkowe, odszkodowania za szkody komunikacyjne i zadośćuczynienia * prawo cywilne, w tym spadkowe i rodzinne * prawo zamówień publicznych * procesy sądowe * obrona przed firmami windykacyjnymi i egzekucją komorniczą * obsługa prawna jednostek samorządu terytorialnego.

Honorarium za usługi Kancelarii jest ustalane na rozsądnym poziomie i uzależnione od nakładu pracy oraz stopnia skomplikowania prowadzonych spraw (więcej w zakładce „Cennik usług”).

Pomoc prawna "pro bono" i edukacja prawnicza stanowią ważny obszar aktywności prawników Kancelarii. Współpracujemy między innymi z Helsińską Fundacją Praw Człowieka, Fundacją "Radosne Dzieciństwo" i innymi organizacjami non profit. Prawnicy Kancelarii są też wykładowcami na aplikacji radcowskiej i szkoleniach z zakresu prawa dla praktyków.

Cele długofalowe Kancelarii prawnej to zbudowanie rzetelnej i godnej zaufania firmy prawniczej o wysokiej renomie wśród klientów.

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku "Po godzinach...": https://www.facebook.com/KancelariaCRK